JA Methys - шаблон joomla Новости

Kulturni centar Laza Kostić Sombor

FILMSKI FESTIVAL "PORODICA NARODA": POTVRĐEN PROGRAM I KARTE U PRODAJI

b_450_450_16777215_00_images_stories_2018_08_30_filsmki.jpgKarte za filmski festival Dunavsko-panonske regije "Porodica naroda" možete kupiti i podići na biletnici Narodnog pozorišta Sombor. Karte za filmove u Glavnoj selekciji se naplaćuju, dok su za sve ostale filmove i programe karte besplatne.

//Do kraja tekuće nedelje, biletarnica radi od 18 do 20 sati.//

Utorak, 11. septembar 

19.30h Otvaranje izložbe “Svetski film na francuskom plakatu” // Foaje NPS 

20h Svečano otvaranje festivala i dodela nagrade “Ernest Bošnjak” // Velika scena NPS 

20.30h Serija “Koreni”, jedna epizoda // Velika scena NPS 

22h EDERLEZI RISING, režija: Lazar Bodroža – Srbija // Velika scena NPS // Glavna selekcija

Sreda, 12. septembar 

18h MUTATIO, režija: Nemanja Lekovic - Akademija umetnosti Novi Sad 

MOGU SAM, režija: Nikola Polic - FDU Beograd 

OTKAZ, režija: Vladislav Velkovski - Akademija umetnosti Novi Sad // Studio 99 // Studentska selekcija

20h COMIC SANS, režija: Nevio Marasović – Hrvatska // Velika scena NPS // Glavna selekcija

21h BRUCO, režija: Antonio D’Alfonso // Sala Kulturnog centra // Selekcija "Kad bi Sombor bio Holivud"

22h BEZBOŽNA OMLADINA, režija: Alain Gsponer – Nemačka // Velika scena NPS // Glavna selekcija

Četvrtak, 13. septembar 

18h DŽINDABAJNE, režija: Ray Lawrence // Sala Kulturnog centra // Selekcija "Core Diplomatiqum"

18h BARS, WALLS, režija: Sara Stijović - Fakultet dramskih umjetnosti Cetinje 

SAMI, režija: Nikola Vucinic - Fakultet dramskih umjetnosti Cetinje 

JADI MLADOG LJUBICA, režija: Zvonimir Grujic - Fakultet dramskih umjetnosti Cetinje // Studio 99 // Studentska selekcija

20h ŽABA, režija: Elmir Jukić – Bosna i Hercegovina // Velika scena NPS // Glavna selekcija

21h BISER BOJANE, režija: Milan Karadžić // Sala Kulturnog centra // Selekcija "Kad bi Sombor bio Holivud"

22h JEDAN DAN, režija: Zsófia Szilágyi – Mađarska // Velika scena NPS // Glavna selekcija

Petak, 14. septembar 

18h MAJKINO ZLATO, režija: Irfan Avdić – Akademija scenskih umjetnosti Sarajevo

13+, režija: Nikica Ždunić – Akademija dramske umjetnosti Zagreb // Studio 99 // Studentska selekcija

18h CRNI BALON, režija: Elissa Down // Sala Kulturnog centra // Selekcija "Core Diplomatiqum"

20h GRANICE, KIŠE, režija: Nikola Mijović i Vlastimir Sudar – Bosna i Hercegovina // Velika scena NPS // Glavna selekcija

Subota, 15. septembar 

18h CRVENI PAS, režija: Kriv Stenders// Sala Kulturnog centra // Selekcija "Core Diplomatiqum"

20h PORODICA, režija: Constantin Popescu – Rumunija // Velika scena NPS // Glavna selekcija

Nedelja, 16. septembar 

20h Dodela nagrada i svečano zatvaranje festivala // Velika scena NPS

Foto dešavanja

Javne nabavke

Kultura na selima

Amaterizam

Foto galerije sa najviše pregleda